İnci Holding, Dijital Pazar Yeri ‘AZKarbon’u Hayata Geçirdi

Ağırlıklı otomotiv tedarik sektörü olmak üzere hizmet, teknoloji ve sosyal sorumluluk alanlarında faaliyet gösteren İnci Holding, AZKarbon adını verdiği, çevre dostu dijital pazar yerini hayata geçirdi. AZKarbon, kendi karbon ayak izini azaltmak isteyen bilinçli tüketicilerin enerji verimli ve çevre dostu teknolojik ürün ile hizmetlere ulaşabildiği ilk pazar yeri olma özelliğini taşıyor.

Faaliyetlerinde sürdürülebilirlik odağıyla ilerleyen İnci Holding, değişen küresel iklim ve ekosistem konusunda bilinçli, bu alanda bilgi edinmek veya seçimlerini bu yönde yapmak isteyen tüketicilere aradıkları ürünleri tek noktada bulabilecekleri bir pazar yerini hizmete sundu. AZKarbon üyeleri, enerji verimliliği sağlayan ürün ve hizmetleri satın alarak iklim değişikliğiyle mücadele edebiliyor.

“BİLİNÇLİ TÜKETİCİNİN YEŞİL ÜRÜN VE HİZMETLERLE BULUŞMA NOKTASI”

Şirketten yapılan yazılı açıklamada, “AZKarbon pazar yeri, bireysel ya da kurumsal müşterileri alanında uzman, sektöründe ürün ve hizmetleri ile öne çıkan tedarikçiler ile buluşturuyor. Sadece sürdürülebilir, enerji verimli ve çevre dostu ürünlere yer veren AZKarbon’dan alışveriş yapanlar, enerji maliyetlerini azaltırken çevreyi ve geleceği de koruyorlar. Kullanıcı dostu tasarımıyla ücretsiz olarak üye olunan pazar yerinde üyeler, ihtiyaçlarını belirleyerek firmalardan birden fazla teklif toplayabiliyor. AZKarbon tarafsız danışman ekibi ile kullanıcının bu teklifleri anlaşılır, basit bir şekilde kıyaslamalarına ve değerlendirmelerine yardımcı oluyor; doğru karar verebilmeleri için üyelerinin sorularını yanıtlıyor” denildi.